NOA YAZILIM - FİRMA PROFİLİ

NOA YAZILIM sektördeki uzun yılların deneyimi ile 2000 yılında yazılım faliyetlerine NOA markası çatısı altında devam etmiştir.

Sektördeki çeşitli firmalara özel yazılım çözümleri ve web programlama ile faliyetlerini sürdürmüştür. Ayrıca yurtdışı yazılım firmalarına başlanmış ve yeni projeleri için çözümler üretmiştir.

Firmamızın özel yazılımları yanında genel olarak ticari, muhasebe ve restaurant çözümleride vardır. Son yıllarda sektörde bir boşluk olarak görülen inşaat firmalarına özel web üzerinden ve local çalışan programlar geliştirmiştir.

Vizyonumuz

Verdiğimiz tüm yazılım çözümlerinden alanımızda en iyisi olmaya çalışmak...

Misyonumuz

Hizmet ve çözümlerimize, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak... Müşteri Memnuniyeti Politikası; Firmamız, müşterilerinin talep ve memnuniyetsizliklerini kolayca iletebildiği, bunların objektif, adil, dikkatli ve gizlilikle ele alındığı, yasal şartlara ve şirket politikamıza aykırı olmayacak şekilde değerlendirildiği, aynı memnuniyetsizliğin tekrar oluşmaması için gerekli iyileştirmelerin ve kontrollerin sürekli yapıldığı , müşteri ile olan ilişkilerinde şeffaflığı esas almış, bütün müşteri memnuniyetsizliklerinin çözülmesini ana ilke olarak kabul etmiş, müşteri odaklı bir yaklaşımı takip etmektedir.

Saygılarımızla;
NOA YAZILIM EKİBİ

Uygulama Videosunu İzle Demo İndir Satın Al
Whatsapp